Wykaz podręczników do klas I-III na rok szkolny 2017/2018

Klasa I

Język polski:

Uczniowie otrzymają podręczniki i ćwiczenia do nauki języka polskiego z dotacji MEN. Podręczniki są własnością szkoły i zostaną wypożyczone na czas nauki.

• Autorzy:Maria Lorek, Lidia Wollman
  • Tytuł:Nasz elementarz. Podręcznik do szkoły podstawowej
  • Podręcznik cz.1, 2, 3, 4,

Religia:

• Idziemy do Jezusa - podręcznik do nauki religii dla klasy II szkoły podstawowej. Wydawnictwo JEDNOŚĆ. Kielce 2012.

• Klasa II

Język polski

• Autorzy:Maria Lorek, Monika Zatorska
  • Tytuł:Nasza szkoła. Podręcznik do szkoły podstawowej
  • Podręcznik cz.1, 2, 3, 4,

Religia:

Przygotowanie do I Komunii Świętej:
    • Jezus jest z nami. - podręcznik i zeszyt ćwiczeń do religii dla klasy III. Wydawnictwo JEDNOŚĆ ,Kielce 2013

Klasa III

Język polski

• Autorzy:Maria Lorek, Monika Zatorska
  • Tytuł:Nasza szkoła. Podręcznik do szkoły podstawowej
  • Podręcznik cz.1a, 1b, 2, 3a,3b, 4,

Religia:
    • Wzrastamy w przyjaźni z Jezusem.- zeszyt ćwiczeń i podręcznik do nauki religii dla klasy III. E.Kondrak, B.Nosek, M.Żołowicz.Wydawnictwo JEDNOŚĆ.