Wykaz podręczników do klas 4-7 na rok szkolny 2017/2018.

Klasa 4

Uczniowie otrzymają podręczniki do nauki języka polskiego i wiedzy o Polsce z dotacji MEN. Podręczniki są własnością szkoły i zostaną wypożyczone na czas nauki.

Język polski:

• A. Łuczak, A. Murdzek. Między nami. Kl. 4 - podręcznik i zeszyt ćwiczeń (A),część 1 i 2.

• Akademia pana Kleksa - Jan Brzechwa
    • Duch starej kamienicy - Anna Onichimowicz

Wiedza o Polsce:
  • M. Pacholska, W. Zdziabek. Ciekawi świata. Historia i społeczeństwo. Podręcznik - szkoła podstawowa kl. 4.Wydawnictwo OPERON.

• Religia:
    • ks. K. Mielnicki, E. Kodrak,B. Nosek: Miejsce pełne BOGActw. Podręcznik i ćwiczenia do nauki religii dla klasy 4. Wydawnictwo JEDNOŚĆ.

Klasa 5

Język polski:

• A. Łuczak, A. Murdzek. Między nami. Kl. 4 - podręcznik i zeszyt ćwiczeń nr 2 (z poprzedniego roku, na wrzesień i październik)
    • A. Łuczak, A. Murdzek. Między nami. Kl. 5 - podręcznik i ćwiczenia.
    • Magiczne drzewo. Czerwone krzesło - Andrzej Maleszka
    • Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek - Paweł Boręsewicz
    Wiedza o Polsce:
    • M. Pacholska, W. Zdziabek. Ciekawi świata. Historia i społeczeństwo. Podręcznik - szkoła podstawowa kl 5 + zeszyt ćwiczeń + atlas historyczny.Wydawnictwo OPERON.

Religia:

• ks. K. Mielnicki, E. Kondrak, E. Parszewska. Spotkania uBOGAcające. Podręcznik i ćwiczenia do nauki religii dla klasy 5 szkoły podstawowej. Wydawnictwo JEDNOŚĆ.Kielce

Klasa 6

Język polski:

• A. Łuczak, A. Murdzek. Między nami. Kl. 5 - zeszyt ćwiczeń nr 2. (z poprzedniego roku, na początek roku szkolnego)
    • A. Łuczak, A. Murdzek. Między nami. Kl. 6 - podręcznik i ćwiczenia.

• Noskawery - Paweł Beręsewicz
    • Władca Lewawu - Dorota Terakowska
    • powieść wybrana wspólnie przez nauczyciela i uczniów

Wiedza o Polsce:

• M. Pacholska, W. Zdziabek. Ciekawi świata. Historia i społeczeństwo. Podręcznik - szkoła podstawowa kl 6 + zeszyt ćwiczeń + atlas historyczny.Wydawnictwo OPERON.

Religia:

• ks. K. MielnickiE. Kondrak, E. Parszewska. Tajemnice BOGAtego życia. Podręcznik i ćwiczenia do nauki religii dla klasy 6 szkoły podstawowej. Wydawnictwo JEDNOŚĆ.Kielce

Klasa 7

Język polski:
    • A. Łuczak, E. Prylińska. Między nami. Kl. 7 - podręcznik i ćwiczenia.

Wiedza o Polsce:

• J. Ustrzycki, M. Ustrzycki. Historia. Podręcznik dla szkoły podstawowej. Kl. 7. + zeszyt ćwiczeń. Wydawnictwo OPERON.

Religia:

• Władysław Kubik. JESTEM Z WAMI 2 (seria: Odsłonić twarz Chrystusa). Podręcznik do religii dla klasy drugiej gimnazjum. Rok wydania: 2012. Wydawnictwo WAM. (format A-4)