Wykaz podręczników do gimnazjum na rok szkolny 2017/2018

Klasa 2 gimnazjum

Uczniowie otrzymaj± podręczniki do nauki języka polskiego i wiedzy o Polsce z dotacji MEN. Podręczniki s± własno¶ci± szkoły i zostan± wypożyczone na czas nauki.

Język polski:

• T. Kosyra-Cie¶lak, T. Marciszuk, A. Załazińska. Jest tyle do powiedzenia! Podręcznik i ćwiczenia, klasa 2.

• Lektury:

• Aleksander Fredro - Zemsta(fragm.)
    • Paweł Beręsewicz - Pieni±dze albo kasa
    • Małgorzata Musierowicz - Opium w rosole

WOP:

• J. Ustrzycki, A. Bugaj. Historia. Podręcznik dla gimnazjum. Kl. 2 + zeszyt ćwiczeń.. Wydawnictwo OPERON
  • J. M. Chrabelski, M. Dudaczyk Geografia. Gimnazjum, kl. 2. Wydawnictwo OPERON.

• Religia:

• B. Meuser, N. Baer. Youcat polski. Bierzmowanie. Edycja ¦więtego Pawła

• Klasa 3 gimnazjum

Język polski:

• T. Kosyra-Cie¶lak, T. Marciszuk, A. Załazińska.Jest tyle do powiedzenia! Podręcznik i ćwiczenia, klasa 2 czę¶ć 2.

• Lektury:

• Aleksander Kamiński - Kamienie na szaniec
    • Małgorzata Musierowicz - Opium w rosole
    • Barbara Kosmowska - Pozłacana rybka

WOP:

• J. Ustrzycki, A. Bugaj. Historia. Podręcznik dla gimnazjum. Kl. 3 + zeszyt ćwiczeń.. Wydawnictwo OPERON

• Religia:

• Władysław Kubik ChodĽmy razem 3 ( seria: Odsłonić twarz Chrystusa) Podręcznik do religii dla klasy trzeciej gimnazjum. Wydawnictwo WAM.( format A-4)